Co se Vám v Amway rozhodně nestane

Open space neboli sdílený prostor. Ti šťastnější o něm slyšeli, ti méně šťastní ho zažili nebo každý den zažívají v zaměstnání na vlastní kůži. O neblahých důsledcích, které přináší práce v Open space, byla napsána spousta článků (viz např. odkazy níže). Přemýšleli jste ale někdy o tom, jaké by to bylo, kdybyste se mohli rozhodnout kdy, kde a s kým budete pracovat? Právě pro lidi, kterým se nelíbí, že kvůli penězům musejí v zaměstnání překousnout i spoustu věcí, které se jim nelíbí, nabízí Amway zajímavou alternativu.

Takže co se Vám v Amway opravdu nestane a čeho se opravdu nemusíte obávat? Následující série videí nazvaných “Lék na Open space” Vám ukáže, na co všechno můžete zapomenout, když vybudujete úspěšný Amway business. 🙂

Výhodou je, že svůj Amway business si můžete rozjet “na vedlejšák” ke svému současnému zaměstnání, ke škole nebo ke svému současnému podnikání, protože díky systému duplikace nevyžaduje pracovat 8 hodin denně. A pokud dosáhnete v Amway úspěchu, můžete se pak sami rozhodnout, zda ve svém zaměstnání zůstanete, protože Vás baví, nebo jestli Vás bude živit Amway a půjdete se věnovat třeba svým koníčkům.

ČTĚTE TAKÉ:

Share Button

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *