Co vše lze přes Amway nakoupit za body?

Jednou z výmluv, proč někdo odmítá toto podnikání bývá „že prý máme NEDOSTATEČNÝ SORTIMENT“. Možným protiargumentem by bylo: „TAK TO TEDY VŠECHNO KUP, KDYŽ JE TOHO MÁLO…“ 😀 😀 😀 Pravdou je, že Amway nabízí nejširší sortiment ze všech MLM společností… Některé MLM mají v nabídce třeba jen „5“ produktů. Sama Amway začínala jen s jedním výrobkem. Jak je tomu nyní? Z čeho je tedy možno vybírat? Na čem všem je možno vydělat?

Pro ženy (i muže) je tu kosmetika ARTISTRY™, pod jejíž hlavičkou se skrývá několik ucelených řad péče o pleť. Dámy si mohou být jisty tou nejvyšší kvalitou opřenou o mnoho patentů. Kosmetikou, která se podle průzkumu firmy Euromonitor International řadí mezi 5 nejprestižnějších světových kosmetik a jenž poskytuje záruku spokojenosti.

Řada HYMM™ nabízí potřeby pro holení a výrobky pro péči o mužskou pleť. Řada GLISTER™ řeší péči o dutinu ústní. SATINIQUE™ a BODY SERIES™ pak pomáhají pečovat o vlasy a tělo.

Značka NUTRILITE™ je synonymem pro tu nejvyšší kvalitu doplňků stravy. Dle průzkumů se jedná o jedinou firmu, která si rostliny, pro výrobu doplňků stravy, pěstuje sama na svých certifikovaných organických farmách a také se jedná o nejprodávanější doplňky stravy. Tyto doplňky úspěšně používají někteří čeští i zahraniční sportovci. Pod touto značkou nabízí několik desítek produktů z řad doplňků stravy, ale i speciální program na snížení hmotnosti, bodykey by NUTRILITE™, kde se doporučení na stravování a na cvičební program vztahují na provedený DNA test.

Někdo pak ocení kvalitní semolinové těstoviny vyráběné technologií trafilatura al bronzo, balzamikový ocet z Modeny či extra panenský olivový olej lisovaný za studena, několik typů kávy a 2 druhy čajů.

V současné době je bezesporu jedním z nejperspektivnějších produktů Amway energetický nápoj XS™. Tento nápoj je 100% bez přidaného cukru a obsahuje vysoké dávky vitaminů skupiny B. XS byl první energetický nápoj bez cukru a první s příchutěmi. Jedná se o nejprodávanější energy drink v Japonsku a druhý v USA. V ČR je v nabídce zatím několik příchutí. Začátkem roku 2015 odkoupila Amway firmu XS.

Až doposud jsem zmiňoval produktové řady péče o tělo, nebo výrobky které je možno sníst či vypít. Nyní se dostávám k produktům, které byly dříve některými lidmi odsuzovány s tím, že „nechtějí nabízet drogistické zboží“. Jedná se o přípravky péče o domácnost pod značkou AMWAY HOME™. Tyto produkty skýtají např. prací řadu SA8™, čistící prostředky LOC™ nebo přípravky k mytí nádobí DISH DROPS™ a další. Většina těchto produktů má unikátní vlastnosti skrývající se pod označením BIOQUEST FORMULA™, která značí, že výrobky nesoucí tuto značku jsou:

  1. Biologicky odbouratelné
  2. Koncentrované
  3. Dermatologicky testované

Krom rychloobrátkového zboží lze přes Amway koupit také „trvanlivější“ produkty jako vodní filtr eSpring™, který nese několik patentů (bezdrátový přenos energie – systém eCoupled™, stlačený uhlíkový blok a další – více než 120 po světě) a certifikací (garantováno odstranění více jak 160 potencionálních kontaminantů a odstranění 99,99% bakterií a virů).

Koupit lze také vysoce kvalitní nerezové nádobí, pánve s nepřilnavým povrchem a nože, vše pod značkou iCook™. Pro další informace o výrobcích můžete navštívit stránky www.amway.cz.

Krom více jak 450 hlavních Amway produktů, je možno nakupovat také produkty a služby od partnerských obchodů (desítky tisíc produktů), např. velmi výhodné volání, internet a TV vysílání přes O2 Family nebo levnější energie (elektřina a plyn) s Bohemia Energy. Kdo chce, může se třeba “propít” k finanční svobodě s víny od Templářských sklepů, nebo s mlékem od Office Depot (stovky produktů). 🙂 Plus další partnerské obchody. Aktuálně se chystá nový partnerský obchod s mraženými potravinami – Polar.

Komu nestačí jako důkaz kvality produktů 100% záruka spokojenosti na zboží značky Amway, může popřemýšlet nad následující otázkou: „Díky Amway vydělávají desetitisíce lidí po celém světě velice zajímavé peníze. Opravdu si myslíte, že tito milionáři a multimilionáři budou používat nekvalitní produkty???“ 😉

Share Button

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *