Jak se baví největší distributoři Amway

Vzpomínáte si, co jste dělali dne 20.2.1998? Pokud ne, pak Vám možná osvěží paměť, že toho dne probíhalo semifinálové utkání v ledním hokeji na OH v Naganu. Možná jste, stejně jako většina národa, sledovali průběh utkání Česko-Kanada. Pokud ano, pak jste v tom samém čase dělali to samé, co japonský Double Crown Ambassador* Kaoru Nakajima. Ten ovšem seděl přímo na stadionu, kam jemu a ostatním nejvýše kvalifikovaným japonským distributorům opatřil lístky Zlatý sponzor Olympijských her 1998, firma Amway Japan Ltd.

Nabízíme Vám snímek z turnaje, kde můžete vidět Kaoru Nakajimu (je to ten se šálou Amway):

Amway Double Crown Ambassador Kaoru Nakajima na OH v Naganu 1998
Amway Double Crown Ambassador Kaoru Nakajima na OH v Naganu 1998

* Double Crown Ambassador sponzoruje nejméně 40 větví, z nichž každá dosáhne 21% po 6 měsíců ve fiskálním roce; jedná se o neoficiální ocenění vytvořené speciálně pro Kaoru Nakajimu který v roce 1996 této úrovně dosáhl jako první na světě. Jako součást ocenění nechala Amway pro tohoto distributora vyrobit odznak představující sloučené 2 odznaky Crown Ambassadora, který je osazený devíti diamanty.

Share Button

2 komentáře: „Jak se baví největší distributoři Amway

  1. Pamatuju si, jak jsem tehdy sledoval hokej. 🙂 Tenhle článek by se mohl do budoucna rozrůst i o aktivity dalších úspěšných distributorů, co Ty na to, Admine? 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *