Jak se dá nejlépe popsat firma Amway?

Jak se dá nejlépe popsat firma Amway?
10 (100%) 35 vote[s]

Co nejlépe vystihuje firmu Amway? Je to logo na zdi? Jsou to produkty? Je to způsob výroby? Budovy? Je firma definovaná svým odkazem nebo leadery? Nebo je to toto všechno a ještě něco navíc? Co dává společnosti její smysl? Po zhlédnutí tohoto videa pochopíte, co je to vlastně Amway:

Začalo to před více než 50 lety. Kamarádi od útlého věku, Jay Van Andel a Rich DeVos byli v mnoha ohledech stejní. Bystří, hnaní kupředu, optimističtí ohledně své budoucnosti a nadšeni ze světa kolem sebe. Věřili v lidi. Věřili, že mohou lidem pomoci žít lepší život tím, že jim pomohou, aby si uvědomili svůj potenciál.

A tak vytvořili Amway. Firmu, která nabídla všem lidem, bez ohledu na věk, vzdělání, národnost, vyznání nebo původ, šanci mít svůj samostatný business, na který ale nebudou sami.

Dnes více než 3 miliony lidí ve více než 100 zemích a teritoriích, kteří mluví více než 60 jazyky, řídí svá podnikání Amway.

A zatímco jsme vyrostli v mezinárodní společnost s obratem 11 miliard USD, naše rodina se drží toho, kde to vše začalo. S lidmi. Z malého města v Michiganu až do obýváků a kaváren po celém světě, stále existuje víra a podpora pro ty, kdo hledají něco navíc. Něco navíc od života. Něco, na čem jim záleží. Je to pochopení toho, že business může udělat více, než jen nabízet skvělé značky a produkty. Může věřit v lidi. To je to, co dává naší společnosti její smysl. Protože my věříme, že každý, kdekoliv, má neomezený potenciál.

Share Button

2 komentáře: „Jak se dá nejlépe popsat firma Amway?

  1. Byl jsem na Amway semináři, kde se tohle video pouštělo a úplně mi běhal mráz po zádech. Nejlepší na tom je, že to, co tam říkají, je to pravda. Díky za odkaz.

  2. Viděl jsem už hodně videí o Amway, ale tohle je jednoznačně zatím nejlepší 🙂 Shrnuje snad vše p0odstatné 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *