Jak se dá nejlépe popsat firma Amway?

Co nejlépe vystihuje firmu Amway? Je to logo na zdi? Jsou to produkty? Je to způsob výroby? Budovy? Je firma definovaná svým odkazem nebo leadery? Nebo je to toto všechno a ještě něco navíc? Co dává společnosti její smysl? Po zhlédnutí tohoto videa pochopíte, co je to vlastně Amway:

Začalo to před více než 50 lety. Kamarádi od útlého věku, Jay Van Andel a Rich DeVos byli v mnoha ohledech stejní. Bystří, hnaní kupředu, optimističtí ohledně své budoucnosti a nadšeni ze světa kolem sebe. Věřili v lidi. Věřili, že mohou lidem pomoci žít lepší život tím, že jim pomohou, aby si uvědomili svůj potenciál.

A tak vytvořili Amway. Firmu, která nabídla všem lidem, bez ohledu na věk, vzdělání, národnost, vyznání nebo původ, šanci mít svůj samostatný business, na který ale nebudou sami.

Dnes více než 3 miliony lidí ve více než 100 zemích a teritoriích, kteří mluví více než 60 jazyky, řídí svá podnikání Amway.

A zatímco jsme vyrostli v mezinárodní společnost s obratem 11 miliard USD, naše rodina se drží toho, kde to vše začalo. S lidmi. Z malého města v Michiganu až do obýváků a kaváren po celém světě, stále existuje víra a podpora pro ty, kdo hledají něco navíc. Něco navíc od života. Něco, na čem jim záleží. Je to pochopení toho, že business může udělat více, než jen nabízet skvělé značky a produkty. Může věřit v lidi. To je to, co dává naší společnosti její smysl. Protože my věříme, že každý, kdekoliv, má neomezený potenciál.

Share Button

2 komentáře: „Jak se dá nejlépe popsat firma Amway?

  1. Byl jsem na Amway semináři, kde se tohle video pouštělo a úplně mi běhal mráz po zádech. Nejlepší na tom je, že to, co tam říkají, je to pravda. Díky za odkaz.

  2. Viděl jsem už hodně videí o Amway, ale tohle je jednoznačně zatím nejlepší 🙂 Shrnuje snad vše p0odstatné 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *