Příběh nejúspěšnějších Amwayáků z Koreje

Founders Crown Ambassador 40 FAA - Leonard a Esther Kim
Founders Crown Ambassador 40 FAA* – Leonard a Esther Kim

Esther

Pustila jsem se do Amway, protože jsem měla sny. Přála jsem si, abych byla schopna zlepšit náš životní standard. Ve Spojených státech jsme si založili malé podnikání a koupili velký dům. Pracovala jsem velice tvrdě, i 17 hodin denně, abych si splnila své sny.

Přáli jsme si, abychom, až nám bude čtyřicet, mohli cestovat po světě. Ale když mi bylo čtyřicet, měli jsme peníze, ale žádný čas. Byla jsem velmi nemocná, protože jsem příliš pracovala. Byla jsem smutná a stěžovala si svému manželovi a často jsme se hádali.

Takže jsme se začali ohlížet po jiném obchodě. Potom jsem potkala jednoho amerického kamaráda, který mi řekl o Amway. Ve skutečnosti jsem Amway produkty používala skoro 15 let, ale nikdo mi neřekl o marketingovém plánu. Později, když jsem o tom řekla svému manželovi, řekl, že se o tom plánu chce dozvědět víc. Takhle jsme začali s Amway.

Stále si pamatujeme jednu věc, kterou nám náš přítel řekl: “Pokud budete velmi tvrdě pracovat po dobu dvou až pěti let, pak můžete mít stabilní příjem každý měsíc.” Takže mě to velice zaujalo. Potom jsem odjela do Koreje, když jsem se dozvěděla, že se tam otevřela pobočka Amway.

Když Amway v Koreji začínala, bylo tam jen pět výrobků. Mluvila jsem se svými přáteli, sestrami, bratry, jeden po druhém a setkávala se s 10 lidmi každý den. Po 2 letech a 10 měsících jsme se stali Diamanty. Potom jsem hodně cestovala. A stále jsem tvrdě pracovala a nakonec jsme se po 9 letech stali Crown Ambassadory.

Leonard

Před 10 lety na tom byla korejská ekonomika velice špatně a náš business spadl z Rubína na 12%. Ale nevzdali jsme se, protože jsme měli zpracovaný plán na 10 let. Čelili jsme mnoha překážkám a stále jsme tvrdě pracovali. Měli jsme velké sny a cíle. Věděl jsem, že jednoho dne můžeme být Crown Ambassadory.

V té době mnoho lidí říkalo, že v Amway nikdo nevydělává peníze. Opravdu to nebylo jednoduché, takže mnoho lidí skončilo. My jsme v businessu zůstali, protože jsme věřili, že Amway má plán k úspěchu – je to dlouhodobý cíl. Nakonec jsme se v roce 2001 stali Crown Ambassadory.

Amway není snadné dělat – ve skutečnosti, nic na světě není snadné. Pokud si otevřete nový obchod, budete potřebovat spoustu peněz. V Amway nepotřebujete mít velké peníze, abyste mohli začít, nepotřebujete žádné vysokoškolské vzdělání. Amway Vám připraví Vaši budoucnost, lepší životní styl i důchod. Mnoho lidí hledá způsoby, jak rychle vydělat, chtějí uspět “přes noc”, ale takové způsoby nemají dlouhého trvání. Je lepší začít s desetiletým plánem na úspěch. V posledních 5 letech se do Amway zapojilo mnoho mladých lidí, když šla korejská ekonomika dolů. Měli dobrá zaměstnání s vysokými platy a mnozí z nich jsou profesionálové. Uvědomili si, že jejich zaměstnání jim nemůže garantovat dobrý životní styl. Krize a risk nabízejí příležitosti a lidé dnes berou Amway vážně.

Náš business v posledních 5 letech rostl ročně o 17% a vloni jsme měli více než 100 nových Diamantů. Mějte na paměti, že mnoho chytrých lidí hledá příležitosti. Podělte se s nimi o výrobky a o své sny. Tento business je business “opičení se”. Zvládnu to já a Vy to můžete zvládnout také. Stejně jako jeden z našich downlinů, který loni také udělal Crown Ambassadora! Kdykoli dosáhnu nového odznaku, moji downlini mě následují. Sponzoruji mladé a chytré lidi, kteří mají sny a pracujeme společně. Jsme skvělý tým. Sami přežít nedokážeme – potřebujeme si navzájem pomáhat.

V Koreji více než 70% distributorů objednává přes Internet. Do budoucna má Amway ohromný potenciál. Většina zemí už začala s e-commerce a nyní je to obrovský trh.

V Hongkongu je nyní vysoká nezaměstnanost. Je stále těžší najít práci nebo založit nějaké menší podnikání. Proto si musíte udělat dobrý plán, dokud jste mladí. Nejenže můžete vydělávat extra peníze, je to také o Vaší budoucnosti. Když uděláte Diamanta, můžete dělat, co budete chtít a podporovat charitu. V Koreji jsme vybudovali několik domů pro lidi bez domova a pomáháme chudým.

Když v tomto businessu uspějete, bude z toho mít prospěch i další generace. Můj syn nyní studuje ve Spojených státech. Studuje tvrdě a chce se stát také Crown Ambassadorem. Jsme na svůj business hrdí. Pokud uvěříte Amway, uspějete také. Pokud existuje vůle, existuje i cesta. Do Amway jsme se zapojili 1. května 1991 a měli jsme ve své skupině jen jeden pár. Nyní máme asi 25000 aktivních distributorů, 5000 Platinových a 380 Diamantů. Pokud to zvládneme my, Vy to můžete zvládnout také.

Život je krátký. Měli bychom si užívat života a připravit se na budoucnost. Amway Vám může změnit život i Váš osud. Pokud hledáte způsob, jak vydělat hodně peněz a dosáhnout velkého úspěchu, Amway je ta cesta.

přeloženo z hongkongského Amagramu (září 2002)

Poznámka: V ČR je za první dosažení 40 FAA bodů vypsána odměna 25.400.000 Kč (navíc ke všem dalším měsíčním, ročním a jednorázovým odměnám).

 

Share Button

1 komentář: „Příběh nejúspěšnějších Amwayáků z Koreje

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *