Tajemství úspěchu: Holly Chen & Barry Chi

Holly Chen & Barry Chi – držitelé nejvyššího počtu FAA bodů v historii Amway. Jejich Amway podnikání se rozšířilo z Taiwanu do Hongkongu, Číny, do komunit čínských imigrantů ve Spojených státech, Francii, Španělsku, Rusku a dalších zemích. Na Taiwanu jsou držiteli úrovně Double Crown Ambassador (40 větví na 21%). Ve Spojených státech dosáhli úrovně Founders Crown Ambassador. A v Číně dosáhli rekordních 80 FAA bodů! Jejich roční příjem z Amway byl před několika lety odhadnut v přepočtu na téměř 200 milionů Kč.

Holly se narodila na Taiwanu ve velmi chudé rodině. Svého otce nepoznala – zemřel, když její matka byla ve čtvrtém měsíci těhotenství. Holly se svou matkou žily na samém dně společnosti a zápasily i o to, aby se mohly najíst. “Život v naší rybářské vesnici byl tak těžký, že i rýžová kaše byla luxus,” říká Holly. Když vyrostla, stala se učitelkou, ale stále hledala možnosti, jak přilepšit sobě i své matce. Dokonce zkusila i několik firem přímého prodeje. Když jí bylo 39 let, setkala se s Amway a to změnilo celou její budoucnost.

Barry se narodil ve vojenské rodině a stal se z něj inženýr. S Amway businessem se setkal náhodou a chtěl ho jen vyzkoušet. Za méně než 2 roky se kvalifikoval jako Platinum, Rubín a Smaragd a uvědomil si, že pokud je schopen v tak krátkém čase dosáhnout takových úspěchů, mohl by zkusit pokračovat dalších 3-5 let, aby vytvořil ještě větší business. “Nebyly to jen vzdušné zámky, nebo něco nedosažitelného, jak jsem si myslel na začátku,” říká Barry.

Byla to právě Amway, která otevřela dveře k tomu, aby se z Holly a Barryho staly legendy. Jejich fenomenální úspěch je inspirací více než dvěma tisícovkám Diamantů (ano, čtete dobře!), které mají ve své skupině, i dalším lidem po celém světě. Jejich tajemství úspěchu je jednoduché: Nikdy se nezastavit!

“Hodnota toho, že děláme Amway business, není jen v tom, abychom změnili svůj osud, ale také v pomoci ostatním, kteří to potřebují, aby si splnili své sny.”

Dnes se Holly a Barry, kromě budování svého Amway businessu a pomáhání lidem ve své skupině, věnují charitě: v roce 2008 věnovali 400.000 USD na pomoc lidem postiženým zemětřesením v čínském Sichuanu a Holly jako bývalá učitelka také přispívá na výstavbu škol v Číně.

Share Button

3 komentáře: „Tajemství úspěchu: Holly Chen & Barry Chi

 1. …a někdo nechápe a říká že to není byznys, že jste jen díler Amway. Zná někdo nějakého dílera, který má příjem 200 000 000czk za rok?

  1. Když budu brát 200 mega Kč za rok, tak ať mi klidně říkaj dílere. Já se s tím nějak vyrovnám. 😀 A i za míň, než za 200 mega. 😀 😀 😀

  2. Někdo dýluje svůj čas v zaměstnání a nepřijde mu divné, že čas už nevrátí… 🙁
   My alespoň dýlujeme špičkové produkty, za které se není třeba stydět a svůj čas si necháme pro sebe… 🙂
   Jinak to, že Amway není skutečné podnikání, jsem už slyšel z vícero stran a je to opravdu jen k smíchu, protože vždy to tvrdil zaměstnanec nebo živnostník, ale nikdy ne skutečný podnikatel… 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *