Zakladatel Amway Rich DeVos motivuje distributory

Zakladatel Amway, Rich DeVos, je známý jako jeden z nejlepších motivačních řečníků ve světě Amway. Úspěch Amway na všech asijských trzích je z velké části dán úzkou spoluprací největších leaderů z Číny, Taiwanu, Japonska, Koreje, Malajsie a jiných přímo se zakladateli Amway. Dexter Yager, Founders Crown Ambassador 65 FAA, dokonce nazývá Riche DeVose svým mentorem a když byl dotázán, jakou odměnu, kromě těch, které jsou součástí marketingového plánu, by si přál za první dosažení 50 FAA bodů, vyžádal si vystoupení Riche DeVose na svém semináři…

Nyní máte i Vy možnost čerpat ze stejného zdroje, z jakého čerpají motivaci Kaoru Nakajima, Holly Chen a Barry Chi, Foo Howe Kean, Dexter Yager a ostatní legendy tohoto businessu.

Share Button

14 komentářů: „Zakladatel Amway Rich DeVos motivuje distributory

 1. Se spol.Amway máme spojené životy již 21 let a jsme vděční ze je nasim obchodním partnerem a ze můžeme byt součástí tak velkého úspěchu který zakladatele Amway postavili na hodnotách Rodina Svoboda Naděje a Fin. odměna . Tyto hodnoty se v dnešním světě nenosí ale to neznamena ze lide po těchto hodnotach netouží jen zapomněli ze tu jsou a ze je mohou sdílet ve svých životech a pomahat dalším lidem je sdilet a žít život tak jak si představují a ne jak si představují učitele rodina šéf a stát. Je to závazek je to zodpovědnost sama k sobě k světu který můžeme udělat lepším životem na teto planetě Země.

  1. Marcelko, lépe bych to nenapsala – jsi úžasná. Všechna videa prožívám srdcem,tak jako semináře, na kterých si “nabíjím” baterky. A vůbec, ne všichni mohou takovou práci pro sebe a přátele dělat, protože je hodně lidí, kteří chtějí jenom brát, ale nic pro to udělat.
   Jsem ráda, že jsem tam potkala spoustu skvělých lidí, kteří mají srdce plné lásky a ochoty pomáhat druhým lidem, kteří touží po tom, aby se v jejich životech něco změnilo.

 2. Děkuji za povzbuzení a inspiraci. Tohle jsou věci, které člověk poslouchá rád. 🙂

  1. Mějte chvíli strpení. 😉 Otitulkovaná verze se připravuje. Jakmile bude k dispozici, vyměníme odkaz za nový.

 3. Super ! Už jsem to chtěl ztlumočit 🙂

  Vynikající video 🙂

  Amway lidem nabízí šanci HOPE (naděje), kde náklady na vedení tohoto podniku jsou 15.000-20.000 Kč za rok ! Ukažte mi něco kde je takhle nízký vstup a výstup může být neomezený, jenom naši myslí a vírou.
  I živnostníci, kdokoli má větší náklady za měsíc než tady za rok !
  Vystupte z řady a připojte se 🙂
  Můžete jenom získat. Jsou tady skvělí lidé, kteří drží slovo a to je v tomto světě… hodně !
  Můžeme vybojovat svou svobodu, a ne prodávat se (svůj čas) v zaměstnání, které Nás nebaví za peníze co nám nestačí.
  Můžeme se postarat o rodinu, tak jak si přejeme a představujeme tím, že poskytneme světu šanci, šanci dělat to, co již stejně děláme, dělali jsme a budeme dělat… celý život. Nakupovat a dělit se informací s ostatními – Heeeej ten film je supr…
  Heeeej ta restaurace…. tam běž tam se teda… uau ! Ale jsem si pošmáknul.
  Heeeej tahle značka je super ! Zkus ji.
  Tenhle doplněk je extra ! vždy když přijde změna počasí (jaro/podzím) nevíte co čekat tak “To je ono – XX ! Ochrana 🙂

 4. Spolupracuji s firmou Amway již více než 15 let a ještě nikdy mne nezklamala. Právě hodnoty, na kterých stojí, jsou to, co ji dělá vyjímečnou. K tomu, aby jste to zjistili je ovšem vzít si informace a rídít se podle pravidel hry. V žádné jiné organizaci nenajdete tak férové jednání. Pokud ćhcete být mezi slušnými, čestnými lidmi, bude se Vám spolupráce s Amway líbit.

 5. Dobrý den. Prosím, potřebuji vysvětlit co je Amway. Jak se definuje význam tohoto slova- podnikání-či prodej. Je to něco na způsob charity?Neznám, jsem nezasvěcená. Mam jen informace z médií, že Amway má na svém trhu zdravé, tedy ekologické produkty, čistící, hygienické, potraviny. Dále by mě prosím zajímalo, jak se tyto produkty, k lidem dostávají. Dále mě zajímá, co proto musí udělat člověk, který by chtěl znát sortiment firmy Amway. jaké jsou ceny výrobků. A nejvíce mě zajímá, kdo a kde, se tyto produkty vyrábí. Děkuji. Přeji hezký večer Jelínková

  1. Zdravím, odpovědět v krátkosti je na tak obsáhlé téma, jakým Amway je, dost složité, protože pro každého Amway znamená něco jiného a každý má svým způsobem pravdu. Na Vaši první otázku najdete odpovědi zde:
   http://www.amway-fakta.cz/jak-byste-strucne-charakterizovali-amway/

   K Vašim dalším otázkám:

   Amway sama o sobě není charita, i když firma Amway, její zakladatelé, zaměstnanci i distributoři po celém světě se charitě aktivně věnují – viz např.:
   http://news.amway.cz/kampan-amway-one-by-one-slavi-10-vyroci/
   http://news.amway.cz/amway-daruje-5-milionu-vyzivovych-balicku-little-bits/?srch
   http://www.amway-nazory.cz/james-bond-sir-roger-moore-dekuje-amway/
   http://www.amway-fakta.cz/forbes-majitele-amway-mezi-nejstedrejsimi-filantropy/
   http://dchltm.cz/podporte-nas/dobrovolnictvi/dobrovolnici-z-amway-pomohli-v-domove-pro-seniory/
   http://www.amwayvolunteers.com/

   Amway je výrobce vysoce kvalitních produktů (drogistických, kosmetických, potravních doplňků). A ano, jak správně poznamenáváte, většina z těchto produktů má nějakou přidanou hodnotu (šetrnost k životnímu prostředí, koncentrace…).

   Produkty se k zákazníkům dostávají buď přes distributora, tj. přes registrovaného člena, nebo se můžete stát registrovaným zákazníkem a nakupovat přímo od Amway. Sortiment naleznete na stránkách www.amway.cz.

   Maloobchodní ceny výrobků jsou konkurenceschopné – viz např. test odličovačů zde.
   Velkoobchodní ceny výrobků, za které zboží nakupují registrovaní členové, jsou nižší.

   Většinu produktů si Amway vyrábí sama, a to na několika místech ve světě (jen v posledních letech Amway přidala po celém světě 7 výrobních závodů), ve specifických případech používá Amway outsourcing s velmi přísnými požadavky na dodavatele. Více informací o tom, jak se Amway rozhoduje, kde bude své produkty vyrábět, je zde (v angličtině). (pro načtení textu je nutno vyčkat a dále na konci stránky je tlačítko Continue – celkem má článek 3 stránky)
   Vývoj produktů mají na starosti vědečtí pracovníci Amway, v některých případech firma spolupracuje s univerzitami:
   http://www.amway-fakta.cz/amway-a-yaleova-univerzita-rozsirili-vyzkumne-partnerstvi/
   http://www.amway-fakta.cz/amway-venuje-stanfordske-univerzite-10-milionu-usd-na-vyzkum/

   Pokud máte zájem o hlubší informace o Amway, doporučuji k přečtení článek Historie firmy Amway, případě nějakou knihu z tohoto seznamu, či přímo novou knihu od zakladatele Amway, Riche DeVose: Říkejte mi prostě Rich.

   Když budete mít další otázky, neváhejte je zde položit. Hezký den.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *