Základní pilíře Amway: RODINA

Rich DeVos a Jay Van Andel od samého počátku kladli velký důraz na to, že Amway je rodinné podnikání. Na rozdíl od běžného “modelu”, kdy manžel i manželka pracují každý ve svém zaměstnání, je Amway podnikání které mohou dělat všichni členové rodiny společně. I z toho důvodu je možné vybudovaný Amway obchod předat dalším generacím, což je něco, co oslovuje mnoho lidí. Pracují na něčem, co je schopno je přežít a oni to potom budou moci zanechat svým dětem. V zaměstnání je něco takového prakticky nemyslitelné, v Amway to ale možné je. Pojďme si poslechnout, co o tomto druhém pilíři říkají sami zakladatelé firmy Amway, pánové Rich DeVos a Jay Van Andel:

Rich a já jsme vždy věděli, že je naší zodpovědností poskládat všechny části příležitosti Amway takovým způsobem, aby business každého distributora přetrval nejen po celý jeho život, ale i po život jeho dětí.

Jay Van Andel

Víte, my mluvíme o Amway businessu jako o rodinném businessu. Vždycky to stálo na faktu, že to jádro a ta obrovská síla spočívá v rodině. A kdybychom mohli postavit obchodní stránku Amway na myšlence rodiny, udělali bychom něco pro to, abychom učinili svět lepším.

Rich DeVos

DALŠÍ VIDEA:

Share Button

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *