Amway a pasivní příjem?

“Pasivním příjmem se rozumí pravidelný příjem, pro jehož získávání není třeba vynakládat nějaké zvýšené úsilí (nebo práci) a nebo kde není vyžadováná má přítomnost.” – alespoň tak to tvrdí česká Wikipedie. Tato definice odráží asi nejčastější úhel pohledu běžného člověka na toto slovní spojení. Jako pasivní příjem je tak mnohými lidmi vnímán i příjem, na němž sice člověk nějakou dobu musel pracovat, aby jej vybudoval, ale pokud následně pracovat přestane, příjem chodí dál.

Otázka zní: je možné v Amway takového příjmu dosáhnout?

Zde je odpověď přímo od jednoho ze zakladatelů Amway, Riche DeVose:

Když jsem na těchto stránkách popisoval příklady Amway Diamantů, kteří dnes již nežijí, ale jejich příjem zdědily jejich děti, byly to skutečné a doložené příběhy. Jak to tak ale bývá, našli se lidé, přesněji řečeno jeden člověk, který dělá, že nechápe, co jsem chtěl svým příspěvkem říct, a začal naříkat, že prý masivně porušujeme pravidla firmy, když používáme slovní spojení “pasivní příjem”. Amway skutečně zakazuje svým distributorům lákat lidi na to, že nemusejí odvést práci a budou dostávat peníze, což je vlastně taková nejvýstižnější definice pasivního příjmu. Jenže nic takového tu samozřejmě nikdo nedělá. Pravda je taková, že jsem vždy zdůrazňoval, že slovo “pasivní” není úplně přesné, protože někdo tu práci prostě odvést musí, i když, jak je vidět z videa, nemusíte to být nutně Vy.

Ale to nic nemění na faktu, že pokud vytvoříte skupinu (tj. odvedete práci), pak přestanete být aktivní a skupina bude dále produkovat obraty, pak Vám Amway bude nadále posílat bonusy – a teď to máte potvrzené přímo od zakladatele firmy. 🙂

ČTĚTE TAKÉ:

Share Button

7 komentářů: „Amway a pasivní příjem?

  1. Super článek, Děkuji 🙂 Jasně a stručně řečeno že z Amway může být příjem navěky věků 🙂

  2. Zakladatelé Amway a jejich přístup k distributorům je to, co jasně odlišuje Amway od všech ostatních multilevlů, které tu kdy byly, jsou a budou. Na těchto pánech je jasně vidět, že kromě toho, že jsou majitelé Amway, jsou to zároveň i distributoři, kteří si prošli tu samou cestu jako my všichni. Vím, že na Amway se mohu s klidným svědomím spolehnout, protože tito pánové i jejich děti dělají všechno pro to, aby tento business přetrval. Velké díky za toto video.

  3. Super potvrzení “Přímo od zdroje”, že to, co říkáme lidem při prezentaci plánu, je absolutní pravda!!!

  4. A proto se vyplatí teď máknout, aby naše děti měly po nás alespoň památku, že jsme také něco v životě dělali a vytvořili. 🙂

    1. Proč ,,alesponˇ”?To budou mít jasnou budoucnost i vnoučata a i jejich děti atd.pořád do kola co se země bude točit,jak řekl Rich DeVos ,,na věky věků. 😉 😉 😉

  5. Položím vám otázku Vase firma, které prodáváte svůj čas, svoji energii, svoje srdce a svoje emoce, jak dlouho vám bude platit až vy nebudete moci v důsledků svého stáří i nemocí pracovat, kolik bude vaše firma platit vaším dětem a dětem vašich dětí? Zamysleli jste se někdy, že je čas se rozhodnout a změnit svůj úhel pohledu na to jakým způsobem vyděláváte peníze a udělat volbu, že mnohem lepší a výhodnější je mít svůj život ve vlastních rukách a rozhodovat o svém životě. Zamysleli jste se někdy nad tím, že máte jeden život, jednu premiéru a zároveň derniéru. Můžete namítnout, že přeci každý nemůže být bohatý, protože kdo by pak pracoval. Máte pravdu v tom, že úspěšný a bohatý nemůže být každý,protože to vyžaduje určité dovednosti,které se lze naučit a pořád platí pravidlo 80/20 ale otázka zní, musím to být JÁ kdo bude v těch 20% , budu to JÁ kdo budu muset pro někoho pracovat 45 let, budu to JÁ,kdo bude muset vysvětlovat manželce a dětem, že nejsou peníze, že musíme být skromní, že musíme přijmout svůj osud a jiné lži, kterýma se snažíme ospravedlnit svůj postoj k životu. PŘEMÝŠLEJTE!!!!!! ČAS je to jediné co opravdu vlastníme a o čem VY jen rozhodujete a máte pod kontrolou. Na shledanou na na vrcholu a na plážích světa.

    1. Lepe bych se nevyjadrila:) souhlasim se vsim, co je zde napsano:) a stastna, ze muzu vyuzit tohoto genialniho projektu a zajistit sebe a sve deti:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *