Amway Crown Ambassador – Patrick a Joyce Joe

Amway Crown Ambassador Patrick a Joyce Joe
Amway Crown Ambassador – Patrick a Joyce Joe

Historie odznaků: 9/2002 – Vstup | 3/2003 – Platinum + Pearl (na šesti kvalifikovaných větvích) | 4/2003 – Ruby | 6/2003 – Sapphire | 8/2003 – Emerald | 7/2004 – Diamond | 7/2006 – Executive Diamond | 2/2010 – Double Diamond | 8/2010 – Founders Double Diamond | 8/2011 – Triple Diamond | 7/2012 – Crown | 8/2013 – Crown Ambassador

Do Amway businessu se Patrick a Joyce Joe (Prutsanai Mahakkapong a Ramanya Chudatamee) pustili v roce 2002, 15 let po vstupu Amway na thajský trh. Jako první s ním začala Joyce, která si dala závazek, že na každém Open meetingu* chce mít minimálně jednoho nového člověka. Při jedné cestě na Open meeting jí volal prospekt, že nemůže přijít, proto Joyce zavolala Patrickovi, o kterém věděla, že bydlí blízko místa, kde se schůzka konala. Patrick souhlasil, že si přijde poslechnout prezentaci Amway, protože se mu Joyce líbila. Přestože předem říkal, že Amway dělat nebude (jeho matka používala výrobky, které od někoho koupila, a Patrick si myslel, že Amway je nějaký podomní prodej), nakonec změnil svůj názor.

Na prezentaci, kam jej Joyce vzala, byli celkem čtyři lidé a Patrick byl mezi nimi jediný nový. Během prezentace přemýšlel o jedné věci: slečna, která plán prezentovala, byla mladší než on a měla vyšší vzdělání a Patrick nechápal, proč se věnuje Amway. To ho přimělo, aby se nad tímto podnikáním více zamyslel. Jakmile pochopil, že podnikání Amway mu může přinést nejen peníze, ale i čas si těchto peněz užít, neváhal už ani chvilku a pustil se do něj s Joyce naplno.

První měsíc dosáhli 3%, druhý měsíc už měli 21% s jednou “odloupnutou” jednadvacítkou ve skupině. Přesně po 12 měsících se kvalifikovali jako noví Smaragdi, o 11 měsíců později jako Diamanti a 2 roky na to jako Ředitelští diamanti. V roce 2010 pokořili hned 3 úrovně – Zakladatelský ředitelský diamant, Dvojitý diamant a Zakladatelský dvojitý diamant. Rok na to se ve věku 33 a 30 let kvalifikovali jako nejmladší Trojití diamanti na světě, v roce 2012 dosáhli úrovně Korunního VPA a o rok později se ve věku 35 a 32 let kvalifikovali jako nejmladší Korunní velvyslanečtí VPA (Crown Ambassador) na světě.

Jejich cíl je dosáhnout odznaku Crown Ambassador ve 3 zemích. Ve své domovské zemi – Thajsku – již této prestižní úrovně dosáhli a v USA a v Austrálii jsou nyní kvalifikovaní jako Diamantoví VPA. Svými úspěchy dokazují, že ať se do Amway pustíte na jakkoli starém trhu (USA i Austrálie patří mezi nejstarší trhy Amway), můžete v ní dosáhnout úspěchu, pokud se k tomu postavíte jako k podnikání a budete pracovat!

* schůzky pořádané za účelem vysvětlení prodejního a marketingového plánu Amway

Share Button

5 komentářů: „Amway Crown Ambassador – Patrick a Joyce Joe

  1. Před nějakou dobou jsem s tímhle borcem viděl na jednom semináři video, kde vykládal svůj příběh, jak udělal 21%. Nevíte náhodou, jestli se dá někde sehnat? (pokud možno s titulkama)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *