Základní pilíře Amway: NADĚJE

Firma Amway vznikla na základě jednoduché myšlenky: nabídnout lidem, bez ohledu na jejich věk, vzdělání, zkušenosti, pohlaví, vyznání nebo barvu pleti, příležitost získat větší kontrolu nad svým životem tím, že jim umožní otevřít si svůj vlastní obchod, na který ale nikdy nebudou sami. Tato základní myšlenka v tomto podnikání přetrvává již od založení firmy Amway v roce 1959.

Poslechněte si nyní spoluzakladatele společnosti Amway, Riche DeVose, jehož jméno se pravidelně objevuje na žebříčku nejbohatších lidí na světě. Majetek Riche DeVose odhadnul časopis Forbes v roce 2017 na 5,6 miliardy USD (zdroj).

Co Amway dělá, že roste? Dělíme se s lidmi o příležitost. Dáváme lidem šanci vybudovat si vlastní obchod. Mnozí z nich už to v životě vzdali a říkají: “Jó, ty příležitosti jsou vždycky pro ostatní lidi. Já jsem nikdy nedostal šanci.” A pak přicházíte vy. A podáváte jim malý balíček a říkáte: “Dovol mi, abych se s tebou o něco podělil. Ukážu ti, jak můžeš znovu začít. Vybudovat si vlastní kariéru. Vezmeme tě za ruku, povedeme tě, budeme ti radit, budeme s tebou pracovat.”
S pevným uchopením a s asistencí a vírou jeden v druhého se otevřou nové dveře a příležitosti se budou stále rozšiřovat.

Rich DeVos, spoluzakladatel Amway

DALŠÍ VIDEA:

Share Button

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *