Foo Howe Kean – první Crown Ambassador ve 3 zemích

Foo Howe Kean & Shu Chen – první distributoři v historii Amway, kteří dosáhli kvalifikační úrovně Crown Ambassador nebo výše na třech různých trzích.

Když Foo Howe Kean dostudoval na univerzitě, chtěl mít svůj vlastní business. Velice rychle ale zjistil, že bez kapitálu, zkušeností či správného vedení jsou jeho šance na úspěch malé. V roce 1978 se zapojil do Amway, protože nabízela zajímavou obchodní příležitost, ale udělal toho jen velmi málo. Ke zlomu došlo, když se seznámil se svým uplinem, Smaragdovým VPA Geraldem De Silvou (nyní Zakladatelský trojitý diamant), který byl zároveň prezidentem Malajsijské asociace zubařů. Gerald viděl ve Foo-ovi potenciál a podnikatelského ducha a představil mu svou vizi toho, jak bude Amway business vypadat v budoucnu.

Za méně než 3 roky od svého prvního setkání s Geraldem a Angelou De Silvou se Foo Howe Kean v roce 1980 kvalifikoval jako Diamatový VPA. Splnil se mu tak jeden z jeho snů, které měl, když vstupoval do Amway – odejít do důchodu jako mladý. Poté začal Foo hodně cestovat – procestoval Japonsko, Evropu, Spojené státy a užíval si života.

V roce 1981 došlo k dalšímu zásadnímu zlomu, když byl Foo byl pozván na Western Pacific Diamond Forum, kde probíhalo ocenění nových Diamantů. Tehdy byl Foo ve svých 28 letech nejmladším Diamantem v celém regionu, což na každého dělalo velký dojem, protože většině Diamantů bylo tehdy přes 40 let. Když byl ale na pódiu oceněn nejstarší Diamant, řekl: “Je mi 72 let. Můj sen je koupit si loď a cestovat po světě.” Foo byl podle svých slov doslova v šoku – člověk, kterému je 72 let, je stále plný snů. Pro Foo-a to byl jasný vzkaz, že odejít do důchodu ve 28 letech je příliš brzy. Po návratu z tohoto semináře začal znovu budovat svůj Amway business.

Během následujících 2 let, v roce 1983, se kvalifikoval jako Ředitelský diamant v Malajsii. Když se v roce 1982 otevřel taiwanský trh, začal Foo budovat svůj druhý business tam. Během 2 let se kvalifikoval jako Diamant na Taiwanu a v roce 1995 rozšířil své Amway podnikání i do Číny.

Dnes (2017) je Foo Howe Kean kvalifikován jako Crown Ambassador na Taiwanu, Founders Crown Ambassador v Malajsii a v Číně je držitelem 65 FAA bodů, v Thajsku dosáhl úrovně Zakladatelského trojitého diamanta a na Filipínách a v Indonésii úrovně Smaragda. Jeho mezinárodní business je tak rozsáhlý, že firma Amway vyčlenila jedno oddělení, které má na starosti jen mapování businessu Foo Howe Keana a výpočet jeho mezinárodních bonusů.

A jedna perlička na závěr: jedna z jeho větví je jeho dlouholetý kamarád Chan Koon Tin. Ten byl dokonce v Amway registrován dříve než Foo Howe Kean, ale na doporučení tehdy ještě negativního Foo-a vrátil registraci. Znovu se pustil do businessu až když se do něj pustil Foo a nyní je to Crown Ambassador v jeho skupině.

Share Button

2 komentáře: „Foo Howe Kean – první Crown Ambassador ve 3 zemích

  1. Skoro to vypadá, že abyste uspěli v Amway, musíte být nejdřív negáči a kydat na ni špínu. 😀 😀 😀 Sám znám hodně lidí, kteří byli na začátku proti Amway, ale když si zjistili fakta ze seriózních zdrojů, tak otočili a dneska jsou z nich úspěšní distributoři.

    Ale na druhou stranu jsou i lidi, co jim to došlo hned na začátku a jsou úspěšní taky.

  2. Pingback: Amway Malajsie hlásí rekordní tržby za rok 2016 | Amway – Fakta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *