Musím v Amway přemlouvat nebo otravovat lidi?

Zaprvé, nemusíte dělat vůbec nic. Registrace Vás k žádné činnosti nezavazuje.

Přemlouvat? Vás by bavilo někoho p ř e m l o u v a t ??? Mě tedy rozhodně ne! A už vůbec si nedovedu představit, k čemu bych měl někoho přemlouvat… “Prosím, pojď si se mnou vydělávat peníze. Prosím, prosím.” To zní hloupě, viďte? 😀

Leadeři v Amway nejsou hloupí a vědí, že přemlouvání a otravování lidí by stejně vedlo jen k tomu, že si své okolí znepřátelí. Musíme si uvědomit, že nově zaregistrovaný člověk má 180 dní záruku spokojenosti a během této doby může kdykoliv startovací soupravu bez rizika vrátit. Člověka můžete přemluvit, aby něco udělal jednou, ale zkuste ho neustále přemlouvat po dobu 180 dnů, aby v tom zůstal. Kdyby Amway postavila svůj byznys na přemlouvání lidí, nikdy by nemohla dosáhnout takové velikosti, jaké dosáhla.

O čem tedy Amway skutečně je? Pokud se rozhodnete toto podnikání vyzkoušet, bude potřeba seznámit s ním své okolí a nalézt lidi, kteří budou mít zájem o výrobky či o obchodní příležitost. Nic víc. Vy rozhodnete o tom, komu to vysvětlíte (s kým byste chtěli spolupracovat). Oni rozhodnou o tom, zda nabídku využijí nebo ne. Ano, tak jednoduché to je. Žádné přemlouvání. V Y S V Ě T L E N Í. Nevím jak Vy, ale já to vnímám jako obrovský rozdíl. V životě bych totiž nikoho nechtěl přemlouvat, natož otravovat. Ale vysvětlit tuto příležitost svému kamarádovi a zeptat se ho, jestli v tom vidí něco pro sebe, to mi žádný problém nedělá.

Share Button

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *