Není Amway podvod, pyramida, letadlo?

Nemusíte mít strach – NENÍ. To netvrdím jen já, stvrdil to nezávislý soud už roce 1979! Přesto někteří lidé tvrdí opak. Proč? Důvod je jednoduchý: NEINFORMOVANOST.

Většina kritiků vychází z mylného názoru, že Amway podnikání je pyramidová hra (letadlo). Přitom úplně ignorují následující fakta (nebo je jednoduše neznají):

  • Amway dnes působí na světě 56 let. Znáte nějakou pyramidovou hru, která by fungovala tak dlouho?

  • Amway je dnes ve 100 zemích světa. Nepřijde Vám divné, že by ani v jedné zemi nepřišli na to, že je Amway letadlo, kdyby to tak opravdu bylo?

  • Amway nabízí záruku spokojenosti na startovní soupravu i na výrobky. Už jste někdy viděli pyramidovou hru (letadlo), která by svým účastníkům nabízela vrácení peněz v případě, že ze systému vystoupí?

  • Amway vyhrála soudní spor s Federal Trade Commission, která ji zažalovala, že podnikání Amway připomíná pyramidovou hru. ROZSUDEK KE STAŽENÍ ZDE.

  • Na seminářích Amway vystupovali v minulosti američtí prezidenti Gerald Ford a Ronald Reagan, George Bush starší i mladší i Bill Clinton. DŮKAZY ZDE. Riskovali by tito lidé reputaci, kdyby Amway byla pyramidová hra?

  • Přední odborné časopisy v ČR i v zahraničí se shodují na tom, že model multilevel marketingu se výrazně liší od pyramidových her (v Čechách např. časopisy Kapitál nebo Ekonom). Opravdu se všichni mýlí?

  • Přední český investigativní žurnalista, pan Radek John, který aktivně bojuje proti pyramidovým hrám, se nechal slyšet, že Amway je seriózní firma. AUDIOZÁZNAM ZDE. Je možné, že by člověk, který se věnuje potírání pyramidových her, nerozpoznal pyramidovou hru?

  • Amway spolupracuje s vysokými školami a univerzitami, kde se její obchodní model (MLM) vyučuje. VIDEO SE ZÁSTUPCI VŠE ZDE. Myslíte si, že by tyto instituce riskovaly své dobré jméno, kdyby Amway podnikání nebylo v pořádku?

Přesto určitě najdete mezi svými známými takové, kteří si doteď mysleli, že Amway je letadlo, a že se jedná o podvod. Myslíte si ale, že když svým známým a kamarádům ukážete výše uvedená FAKTA, že aspoň někteří z nich změní svůj názor? 😉

Share Button

1 komentář: „Není Amway podvod, pyramida, letadlo?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *